اطلاعات تحویل هدایا

ساعات کاری و ساعات تحویل هدایا
بمنظور سفارش هدایا، می توانید در هر ساعت از شبانه روز در ۷ روز هفته سفارش خود را ثبت فرمایید. ساعت تحویل هدایا در تمامی روزهای هفته از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ (به وقت محلی) می باشد. برای تماس تلفنی با گروه ایران سورپرایز ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰ به وقت تهران (GMT+3.5) و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳:۰۰ می باشد. همچنین برای پیگیری آنلاین از طریق ایمیل میتوانید در هر ساعت از شبانه روز سوال خود را مطرح فرمایید و در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد.


ضوابط مرتبط با تحویل هدایا و یا عدم دسترسی
۱- از آنجا که ایران سورپرایز طرف قرارداد با معتبرترین شرکتهای بین المللی در زمینه ارسال هدیه می باشد، تمامی هدایا توسط این شرکتها تهیه و ارسال می شود و ایران سورپرایز مسئولیت ثبت سفارشهای شما و پیگیری آنها را دارد.
۲- برخی هدایا توسط پستهای مخصوص گل ارسال می شوند، در این موارد امکان دارد هدیه با ۲۴ ساعت تاخیر تحویل گردد و ایران سورپرایز مسئولیتی در این تاخیر نداشته و تنها می تواند پیگیری هدیه شما را انجام دهد.
۳- تمامی هدایا در روز مورد نظر در بازه ساعت ۹ صبح الی ۱۸ (به وقت محلی) تحویل می گردد و امکان تعیین ساعت تحویل به هیچ وجه وجود ندارد.
۴- در وارد نمودن آدرس فرد تحویل گیرنده و اطلاعات تکمیلی از قبیل کد پستی و تلفن نهایت دقت را اعمال فرمایید. از آنجا که پیش از ارسال هدیه (برای سورپرایز شدن فرد تحویل گیرنده) با ایشان تماسی گرفته نمی شود، در صورت وجود اشتباه در آدرس، تحویل هدیه با تاخیر و پس از تصحیح آدرس انجام خواهد شد.
۵- در صورتیکه فرد تحویل گیرنده هدیه در ساعت مورد نظر در منزل نباشد، با شماره تلفن فرد تحویل گیرنده تماس گرفته می شود و با هماهنگی ایشان یا به یکی از همسایگان تحویل داده می شود، یا با اطلاع فرد تحویل گیرنده در محل امنی قرار داده می شود، و یا برای تحویل در روز و ساعت دیگری هماهنگی می گردد. لذا حتما شماره تماس فرد تحویل گیرنده (ترجیحا شماره موبایل) را در فرم سفارش ثبت نمایید.
۶- از آنجا که هدایا از تولید کننده های مختلفی در کشور مورد نظر تهیه می شوند، چنانچه بیش از یک هدیه  ارسال می فرمایید، این هدایا بطور جداگانه برای ایشان ارسال می شوند.